Možnosti platby

V hotovosti na přepážkách našich provozoven

Po sepsání objednávky zaplatíte nejprve zálohu (většinou se jedná o 50% z celkové částky), zbytek doplatíte při dodání vyhotoveného díla.

Bankovním převodem

V případě platby formou bankovního převodu se započne s realizací zakázky ihned po připsání příslušné částky ve prospěch našeho účtu uvedeného na zálohové faktuře. V České republice je zákonem stanovena lhůta pro realizaci bankovního převodu. Jedná-li se o převod v rámci téže banky, peníze musí být převedeny ještě týž den. Jedná-li se o převod na účet jiné banky, peníze musí být převedeny nejpozději do druhého bankovního pracovního dne.

 

Platební kartou na přepážkách našich provozoven

Na našich pobočkách přijímáme platební karty VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO a MASTERCARD.

Platební kartou na našich webových stránkách

Naše společnost využívá pro platby platebními kartami bezpečnostní systém 3D-Secure, aplikace Asociací MasterCard a Visa, který zajišťuje bezpečnost tím, že údaje ze své karty neposkytujete nám, ale přímo bance. Nikdo z našich zaměstnanců tak nemá přístup k těmto údajům.

Tento způsob platby lze uskutečnit pomocí platebního terminálu. O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Online přes internet lze platit platebními kartami VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO a MASTERCARD.

Možnosti úhrady dle typu dokladu

 • platba na základě zálohové faktury
  Pokud nemáte možnost dostavit se k nám osobně, vyhotovíme vám cenovou kalkulaci na základě vámi zaslaných dokumentů (v elektronické podobě e-mailem či ve fyzické podobě poštou, kurýrem apod.) a poté vystavíme zálohovou fakturu. 

  Existují dva způsoby její úhrady: bankovním převodem či platební kartou na našich webových stránkách. Záleží jen na vás, který způsob zvolíte. Ihned po obdržení požadované částky bude započato s realizací objednávky.
 • platba na fakturu
  Úhrada na fakturu je způsob platby aplikovaný u většiny našich stálých korporátních zákazníků po realizaci první zakázky. Podmínkou je zaslání řádně potvrzené objednávky s fakturačními údaji objednatele a odpovídající platební morálka objednatele.
 • platba na dobírku
  U zakázek menšího rozsahu je možná i úhrada na dobírku prostřednictvím České pošty. Tato služba je zpoplatněna částkou dle aktuálního ceníku. O celkové účtované částce jste informováni v potvrzení vaší poptávky.